Користувачі
Сьогодні нас відвідали:

Хмарка тегів
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Спілкування односельчан » Флудильня » Ваші пропозиції щодо покращення сайту (Ваші пропозиції щодо покращення сайту)
Ваші пропозиції щодо покращення сайту
khakermpДата: П`ятниця, 26.08.2011, 21:23 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 2
Репутація: 666
Статус: Offline
Що сайту не вистачає? Що зайве? Відповідайте будь-ласка
 
чубукДата: Субота, 18.02.2012, 23:11 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 7
Статус: Offline
Не те що не подобається а зовсім не годиться сторінка історії села Практично все маячня Хочете розкажу правдиву історію села.Серйозно займаюся нею пофесійно маю багато історичних документів Читайте пресу Наприклад Прапор перемоги.Церква наша Петропавлівська побудована в 1650 році а камяна в 1902 році.Село було селянсько-козачим причому селян було в 18исторіччі 73 двори а козаків 28 Якщо комусь цікаво звязуйтесь зо меною по електронній пощті Я Сірий Олександр Володимирович Не думаю що це багатьом цікаво
 
khakermpДата: Субота, 25.02.2012, 08:38 | Повідомлення # 3
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 2
Репутація: 666
Статус: Offline
Quote (чубук)
Не те що не подобається а зовсім не годиться сторінка історії села Практично все маячня Хочете розкажу правдиву історію села.Серйозно займаюся нею пофесійно маю багато історичних документів Читайте пресу Наприклад Прапор перемоги.Церква наша Петропавлівська побудована в 1650 році а камяна в 1902 році.Село було селянсько-козачим причому селян було в 18исторіччі 73 двори а козаків 28 Якщо комусь цікаво звязуйтесь зо меною по електронній пощті Я Сірий Олександр Володимирович Не думаю що це багатьом цікаво


Якщо є бажання, то можете поділитися історією, можна також з фотографіями, і я обов’язково опублікую її на сторінці нашого села. Мій контактний e-mail khaker.m.p@mail.ru
Буду вдячний за співпрацю. Адміністратор сайту.
З.І. Історія збиралася з усіх куточків інтернету, що знайшов, те виклав.
 
Форум » Спілкування односельчан » Флудильня » Ваші пропозиції щодо покращення сайту (Ваші пропозиції щодо покращення сайту)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: